Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci

1

ZIWI® Peak jest wytwarzany ręcznie w małych partiach każdego dnia w naszych własnych zakładach w Nowej Zelandii.

2

Suszenie na powietrzu to metoda stosowana od wieków do naturalnej konserwacji mięsa. Nasza nowoczesna metoda pozostaje wierna temu rzemieślniczemu podejściu.

3

Nasz powolny i delikatny dwuetapowy proces suszenia powietrzem tworzy pożywienie tak samo gęste i strawne, jak całkowicie surowa dieta.

4

Dwuetapowy proces eliminuje również bakterie chorobotwórcze, takie jak np. Coli, salmonella i listeria, jednocześnie chroniąc naturalne odżywianie naszych składników.

5

Jako kolejny krok bezpieczeństwa, nasze produkty są obowiązkowo testowane i dopuszczane do sprzedaży dopiero po zatwierdzeniu przez organy regulacyjne rządu Nowej Zelandii.

6

Nasz proces suszenia powietrzem zapewnia, naturalnie, 21-miesięczny okres przydatności do spożycia, bez konieczności stosowania sztucznych konserwantów, cukrów czy gliceryny.

7

Efektem końcowym jest pożywienie, które jest tak samo bogate w składniki odżywcze i przyswajalne jak całkowicie surowa dieta, ale jest bezpieczne i czyste w użyciu.

8

Po prostu karm prosto z torby za pomocą dołączonej miarki. Zobacz poniższy przewodnik, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, ile podawać swojemu zwierzakowi.

 

NASZE SKŁADNIKI | ZIWI

1

Jesteśmy dumni, że wszystkie nasze produkty suszone powietrzem ZIWI® zawierają 96% świeżego mięsa, organów, kości i owoców morza.

Pozostałe 4% naszego przepisu składa się z niezbędnych witamin i minerałów, naturalnych wodorostów, pietruszki, inuliny z cykorii i lecytyny, które stanowią kompletną i zbilansowaną dietę.

 

2

Wszystkie nasze naturalne składniki pochodzą z zielonych farm hodowlanych i błękitnych, dziewiczych oceanów Nowej Zelandii.

ZiwiPeak wybiera źródła wyłącznie z humanitarnych, etycznych i zrównoważonych lokalnych farm, które przekraczają surowe normy regulacyjne rządu Nowej Zelandii.

 

3

Psy i koty są mięsożercami i żyją na mięsie, nie wywołującym alergii, niedrogich wypełniaczach, takich jak zboża, kukurydza, ziemniaki, pszenica i ryż.

Dlatego w naszym pożywieniu mamy narządy takie jak serce i płuca, ponieważ to właśnie je pies lub kot, gdy łapią zdobycz wolności.

 

4

Nasze pierwsze siedem lub osiem składników, które stanowią ponad 96% całej receptury, to świeże mięso, organy, kości i owoce morza.

Zapraszamy do porównania naszej listy składników z jakąkolwiek inną marką. Zauważysz prawdziwą różnicę i jesteśmy pewni, że Twój zwierzak też to zauważy.

 

5

We wszystkich naszych przepisach uwzględniamy małża zielonowargowego, naturalnego źródła glukozaminy i chondroityny, które odżywczo wspierają zdrowie stawów w dłuższej perspektywie.

Wszystkie produkty ZiwiPeak zawierają co najmniej 3% omułka zielonego, hodowanego przy użyciu ekologicznie zrównoważonych praktyk.

 

6

Zawieramy również Green Tripe jako naturalną super żywność wspomagającą zdrowie jelit i trawienie.

Ponieważ zielone flaki są wyjątkowo smaczne, lekkostrawne i łagodne dla przewodu pokarmowego, są świetne dla wybrednych zjadaczy lub zwierząt domowych z wrażliwym żołądkiem, nieswoistym zapaleniem jelit i IBS.

 

7

Starannie dobieramy składniki bogate w witaminy i minerały (takie jak wodorosty), aby stworzyć kompletną i zbilansowaną dietę dla wszystkich ras i etapów życia.

 

Nasza historia ZIWI zaczyna się na zielonych farmach z wolnym wybiegiem i błękitnych, dziewiczych południowych oceanach Nowej Zelandii. W naszym kraju panuje ciepły, umiarkowany klimat, który pozwala nam przez cały rok korzystać wyłącznie z wolno wypasanych i karmionych trawą zwierząt. Chcemy, aby ten piękny zakątek świata został zachowany na przyszłość, dlatego wybieramy źródła wyłącznie z lokalnych gospodarstw zarządzanych w sposób zrównoważony i humanitarny. Co to oznacza dla Twojego zwierzaka? Oznacza to najczystsze i najbardziej naturalne składniki na świecie, zapewniające Twojemu zwierzakowi długie, szczęśliwe i zdrowe życie. 

 

1

ZIWI® decyduje się na pozyskiwanie wyłącznie z humanitarnych, etycznych i zrównoważonych lokalnych farm, które przekraczają surowe normy regulacyjne rządu Nowej Zelandii.

Ściśle współpracujemy również z rządem Nowej Zelandii, aby zapewnić, że nie tylko spełniamy, ale nawet przekraczamy wszelkie normy wymagane dla etycznych praktyk rolniczych.

 

2

W naszym domu, w Nowej Zelandii, panuje umiarkowany klimat, który pozwala ZIWI® przez cały rok używać wyłącznie zwierząt z wolnego wybiegu i karmionych trawą.

Wszystkie nasze wołowiny, jagnięcina i dziczyzna pochodzą z chowu na wolnym wybiegu bez paszy, obór i klatek. To naturalne żywienie zapewnia najwyższy poziom korzystnych składników odżywczych i nienasyconych kwasów tłuszczowych.

 

3

Ponieważ Nowa Zelandia jest krajem wyspiarskim o ścisłym bezpieczeństwie biologicznym, nie ma zakaźnych chorób zwierząt, takich jak BSE (szalona krowa) czy pryszczyca.

Nasza mała, odległa lokalizacja i ścisłe bezpieczeństwo granic zapewniają, że Nowa Zelandia jest bardzo mało narażona na choroby zakaźne.

 

4

Wszystkie nasze składniki mięsne i owoce morza pochodzą z zakładów posiadających certyfikaty eksportowe.

Nasz zespół kontroli jakości ściśle współpracuje ze wszystkimi naszymi dostawcami, aby zapewnić, że nasze składniki nie tylko spełniają, ale nawet przekraczają nasze surowe wymagania.

 

5

Nasze ryby są łowione w południowych oceanach Nowej Zelandii i ściśle zarządzane przez rząd Nowej Zelandii w celu zapewnienia maksymalnego zrównoważonego rozwoju.

Przemysł rybny w Nowej Zelandii został dwukrotnie sklasyfikowany jako najbardziej zrównoważone rybołówstwo na świecie!

 

6

Jesteśmy dumni, że jesteśmy w 100% własnością rodzinną Nowozelandczyków.

Nasza fabryka znajduje się w pięknym małym nadmorskim miasteczku Mount Maunganui na Wyspie Północnej Nowej Zelandii.

 

Ziwi Peak

Ziwi Peak karma mokra dla psa Wołowina 390g Ziwi Peak karma mokra dla psa Wołowina 390g
Producent: Ziwi Peak
Cena:

21,88 zł

zobacz więcej
Ziwi Peak karma sucha dla psa Jagnięcina 454g Ziwi Peak karma sucha dla psa Jagnięcina 454g
Producent: Ziwi Peak
Cena:

108,88 zł

zobacz więcej
Ziwi Peak karma sucha dla psa Wołowina 454g Ziwi Peak karma sucha dla psa Wołowina 454g
Producent: Ziwi Peak
Cena:

109,88 zł

zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl