Promocje
Karma N&D OCEAN dorsz z pomarańczą MINI 2,5KG FARMINA
Karma N&D OCEAN dorsz z pomarańczą MINI 2,5KG FARMINA
105,99 zł 97,51 zł
Wiejska Zagroda Tuńczyk i Śledź 9kg
Wiejska Zagroda Tuńczyk i Śledź 9kg
291,59 zł 259,19 zł
szt.
Karma N&D OCEAN dorsz z pomarańczą MINI 7KG FARMINA
Karma N&D OCEAN dorsz z pomarańczą MINI 7KG FARMINA
195,99 zł 180,31 zł
Karma sucha VET LIFE Renal 2 kg
Karma sucha VET LIFE Renal 2 kg
98,99 zł 91,07 zł
szt.
Wiejska Zagroda Indyk z jagnięciną 9kg
Wiejska Zagroda Indyk z jagnięciną 9kg
174,59 zł 155,19 zł
szt.
Wiejska Zagroda sucha Białoryby 2kg
Wiejska Zagroda sucha Białoryby 2kg
80,99 zł 71,99 zł
szt.
Wiejska Zagroda Kaczka z Gruszką 2kg
Wiejska Zagroda Kaczka z Gruszką 2kg
75,59 zł 67,19 zł
szt.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci

Farmina to natura i nauka, naszą misją jest tworzenie najlepszych, naturalnych systemów żywieniowych, opartych na badaniach naukowych.
Wybieramy tylko składniki o najwyższej jakości, które przyrządzamy w zdrowy sposób zgodnie z dokładnymi wytycznymi profesjonalistów, zajmujących się żywieniem psów i kotów od lat.
Psy i koty to czworonożni członkowie naszej rodziny.
Żywienie to podstawa ich dobrostanu, który przyczynia się do ich szczęścia i radości, którą codziennie nam dostarczają. Dlatego nasze motto i fundament naszych działań to: Happy pet. Happy you.

INSPIRUJEMY SIĘ NATURĄ
Natura to największe źródło zdrowia, dlatego chronimy właściwości naszych karm poprzez środki i metody dostarczone nam przez matkę naturę, takie jak:

TYLKO NATURALNE PRZECIWUTLENIACZE
Ekstrakty bogate w tokoferole, które pozwalają na naturalne utrwalenie produktu.

BEZ ORGANIZMÓW GENETYCZNIE ZMODYFIKOWANYCH
Unia Europejska zezwala na wykorzystanie GMO, ale reguluje je w restrykcyjny sposób, kierując się zasadą ostrożności. Farmina idzie krok dalej wykluczając ze swoich karm składniki potencjalnie modyfikowane genetycznie a stosując prazboża wolne od GMO (orkisz i owies).

UTRWALONE W OCHRONNEJ ATMOSFERZE
W fazie pakowania, do środka opakowań karmy zostaje wpuszczony azot, który zastępuje tlen, co gwarantuje naturalne utrwalenie produktu. Ta technika jest często stosowana także w produkcji żywności dla ludzi. Azot to gaz występujący w naturze, którym codziennie oddychamy.

NAUKA JEST NASZĄ METODĄ
Nauka jest naszym przewodnikiem, poświęcamy się badaniom we współpracy z Wydziałem Żywienia Zwierząt Uniwersytetu Fryderyka II w Neapolu. Obserwacje kliniczne, na których opierają się nasze formuły, są opracowywane i przeprowadzane przez jednostki publiczne, które gwarantują wartość naukową i rzeczywistą skuteczność.
Taka współpraca umożliwiła, na przestrzeni lat, rozwinąć różne linie, których skuteczność potwierdzono w naukowych publikacjach, także na arenie międzynarodowej. Dzięki współpracy między Farminą i Uniwersytetem narodził się zespółFarmina Vet Research, którego celem jest opracowywanie nowych formuł na podstawie najnowszych odkryć naukowych. Znamienitym przykładem tego mogą być badania pokazujące ogromne znaczenie żywienia karmą o niskim indeksie glikemicznym w celu zapobiegania wystąpienia otyłości i cukrzycy.

FARMINA: NATURA I NAUKA W PERFEKCYJNEJ HARMONII
Doskonały związek między naturą i nauką dał życie pierwszej, rewolucyjnej linii naturalnych diet weterynaryjnych Farmina Vet Life Natural Diet i opracowaniu naukowego Systemu Żywienia zwierząt mięsożernych: Natural & Delicious.

Farmina

Karma mokra N&D OCEAN dorsz z dynią dla szczeniąt 285 GR Karma mokra N&D OCEAN dorsz z dynią dla szczeniąt 285 GR
Producent: Farmina
Cena: 9,10 zł 9,89 zł
zobacz więcej
  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl