Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci

Szwedzka Naturalna Jakość oznacza dla nas o wiele więcej niż tylko karma w misce. Chodzi o to, co robimy i jak działamy. Nasze naturalne karmy dla zwierząt towarzyszących produkowane są z miłością w sercach szwedzkich wsi, gdzie dobra jakość powstaje naturalnie.

 

NATURALNE SKŁADNIKI ORAZ SZWEDZKA JAKOŚĆ

Wszystko, czego potrzebuje twój pies lub kot, aby być zdrowym i szczęśliwym.

Koty i psy są naszymi przyjaciółmi i wiemy, że dzięki zdrowemu i aktywnemu stylowi życia oraz zdrowemu odżywianiu mogą cieszyć się wspaniałą kondycją przez długi czas! Nasza karma dla psów i kotów jest tworzona z miłością w naszych zakładach produkcyjnych znajdujących się w sercu szwedzkiej wsi. Szwecja znana jest z różnorodnego środowiska naturalnego oraz krystalicznie czystych wód i powietrza. Szacunek dla zwierząt i środowiska naturalnego to powód, dla którego starannie dobieramy składniki. Współpracujemy ze szwedzkimi farmami i używamy składników najwyższej jakości!

CERTYFIKOWANA KUCHNIA

W Bozicie starają się uzyskać najwyższą jakość. Dlatego kuchnia w Vårgårda posiada certyfikat zgodności z normą ISO 22000 od 2007 roku. ISO 22000 to standard zarządzania jakością w przemyśle spożywczym, koncentrujący się na bezpieczeństwie żywności.

BOZITA

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl