Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Producenci

Czas i koszty dostawy

Formy Dostawy
 
W sklepie internetowym DOGOS.PL możesz skorzystać z różnych form dostawy. Wybierz najbardziej odpowiednią dla Twoich potrzeb.
 
1. Dostawa do domu
 
Zakupy z dostawą w sklepie DOGOS.PL to doskonała opcja, dla osób, którym zależy, aby zakupy internetowe były przede wszystkim wygodne i dostarczone pod drzwi. Nasze dostawy realizujemy przy współpracy z firmą kurierską InPost (paczkomaty i kurier) oraz DPD (kurier)
 
2. Dostawa do punktu odbioru
 
Opcja odbioru zamówionej przesyłki w punkcie daje możliwość swobodnego wyboru dostawy tam, gdzie sobie tego życzysz. Składając zamówienie możesz skorzystać z dobrze znanej i lubianej formy dostawy do Paczkomatów Inpost. 
 

Koszty Dostawy

Dostawa

 Czas  Koszty

Zamówienia złożone do godziny 15:00 w dni robocze zostaną wysłane tego samego dnia. Zamówienia złożone po godz. 15:00 zostaną wysłane dnia następnego.

Zamówienia złożone w piątek po 15:00 zostaną wysłane w poniedziałek.

Zamówienie do 199 zł - 12,99 zł

Zamówienie od 199,01 zł - GRATIS

Zamówienia złożone do godziny 15:00 w dni robocze zostaną wysłane tego samego dnia. Zamówienia złożone po godz. 15:00 zostaną wysłane dnia następnego.

Zamówienia złożone w piątek po 15:00 zostaną wysłane w poniedziałek.

Zamówienie do 249 zł - 14,99 zł

Zamówienie od 249,01 zł - GRATIS

 
Koszt przesyłki pobraniowej jest o 2 zł wyższy.
 
4. Zamówienie można odebrać w punkcie Pickup Point DPD. W zamówieniu należy wpisać adres punktu, a w uwagach do zamówienia adnotację "Odbiór w punkcie DPD".
 

Wysyłka DPD Pickup 

W całym kraju działa już ponad 2200 Punktów DPD Pickup. Jeżeli chcesz znaleźć nasz Punkt w swojej okolicy wystarczy, że w wyszukiwarce wpiszesz nazwę miejscowości i ulicę lub po prostu klikniesz na mapie wybrane miejsce.

https://www.dpdpickup.pl/Znajdz-Punkt-DPD-Pickup

 
4. Odbiór osobisty w punkcie stacjonarnym DOGOS.PL w Zabrzu, ul. Niedziałkowskiego 7. Odbiór osobisty jest darmowy.
 Zamówienia można odebrać od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00. Możesz kontaktować się z nami pod nr +48 737 327 600, aby zapytać czy zamówienie będzie gotowe.
 
Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania zamówienia.
Skrytki w paczkomatach InPost mają ograniczone wymiary, co może spowodować niedostępność tej opcji dostawy dla niektórych zamówień. 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl